CONTACT mail iconphone iconwhatsapp icon

Kantoorgebouw Utrechtsestraat Arnhem

Van gedateerd kantoor naar aantrekkelijk werkmilieu

De opdracht

Voor een bestaand kantoorgebouw aan de Utrechtsestraat in Arnhem maakten wij artist impressions van een mogelijke transformatie. Het doel was om zichtbaar te maken hoe het gedateerde gebouw na een ingrijpende verbouwing een aantrekkelijk en eigentijds werkmilieu kon worden voor een nieuwe huurder.

De uitdaging

De 3D visualisaties moesten de potentie van het bestaande gebouw overtuigend laten zien. Niet alleen de vernieuwde gevel, maar ook de kantoorvloeren, ontvangstzone en buitenruimtes moesten een realistisch beeld geven van hoe het pand na renovatie gebruikt en beleefd kan worden.

Het resultaat

Een serie exterieur- en interieurvisualisaties en overzichtsbeelden waarmee de eigenaar de mogelijkheden van het gebouw concreet kon presenteren aan potentiële huurders.